WSZYSTKIE KURSY I SZKOLENIA DOFINANSOWANE 80%!!! 

 

cent i man zmn

Centrum Edukacyjno-Turystyczne CENTAUREA posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP, certyfikaty jakości świadczonych usług, uznawaną na terenie całego kraju akredytację Fundacji VCC oraz wpis do Bazy Usług Rozwojowych przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsięiorczości z możliwością świadczenia usług szkoleniowych dofinansowanych z EFS

I DLATEGO

jako jedna z niewielu firm szkoleniowych

w woj.łódzkim dajemy Państwu możliwość skorzystania z wysokiego dofinansowania (do 80%) na wszystkie usługi szkoleniowe z naszej bogatej oferty. Jeśli w naszej ofercie nie ma szkolenia spełniającego Państwa oczekiwania, możemy przygotować je pod konkretne potrzeby.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi programu PSF i kontaktu z naszym Centrum w celu realizacji dofinansowanych szkoleń.

PODSTAWOWE INFORMACJE o PODMIOTOWYM SYSTEMIE FINANSOWANIA w woj. łódzkim

Maksymalne dofinansowanie udziału 1 pracownika w 1 usłudze: 9 240,00 zł (z wkładem własnym przedsiębiorstwa) - oznacza to, że otrzymacie Państwo dofinansowanie na 1 pracownika w wysokości 7 400,00 zł!
Wartość 1 bonu - 70 zł
Sposób dystrybucji dofinansowania: system bonowy (elektroniczny)
Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa:
  • mikroprzedsiębiorstwa i małe przedsiębiorstwa - 80%
  • średnie przedsiębiorstwa - 70%
Preferencyjny poziom dofinansowania: + 10% jednakże nie więcej niż 80%
  • Pracownicy powyżej 50 roku życia
  • Pracownicy o niskich kwalifikacjach
  • Przedsiębiorstwa wysokiego wzrostu
  • Przedsiębiorstwa z branż/sektorów strategicznych
  • Usługi rozwojowe prowadzące do zdobycia kwalifikacji, o których mowa w art. 2 pkt 8 Ustawy z dnia 22 grudnia 2015r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji lub polegających na walidacji, o której mowa w art. 2 pkt 22 tej Ustawy

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU, Z PRZYJEMNOŚCIĄ UDZIELIMY WSZELKICH DODATKOWYCH INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z PROGRAMEM BONÓW ROZWOJOWYCH DLA MMŚP!

 

ZADZWOŃ BĄDŹ ZADAJ PYTANIE ON-LINE