KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016, informujemy, że:

Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Centrum Edukacyjno-Turystyczne "CENTAUREA" z siedzibą w Łodzi (91-471), przy ul. Łagiewnickiej 118b.

Z ADO można kontaktować się telefonicznie (+48 667-087-715), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź pisemnie na adres siedziby C.E.T."CENTAUREA".

Powierzone dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i świadczenia usług rozwojowych.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą.

Każdy ma prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do danych osobowych i sprostowania danych osobowych,

- żądania usunięcia danych przetwarzanych bezpodstawnie,

- żądania ograniczenia przetwarzania danych,

- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,

- żądania przenoszenia danych do innego administratora danych lub do państwa trzeciego(w zakresie określonym art. 20 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych),

- wniesienia skargi do Organu Nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie powierzonych danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych.

ADO może przechowywać dane osobowe dłużej, ale stanie się tak wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie.

 

 

ZADZWOŃ BĄDŹ ZADAJ PYTANIE ON-LINE